Düzce’nin köklü bir geçmişe sahip olan inşaat firmaları arasında yer alan Hacı Şakir İnşaat, alanında uzman kaliteli ekibi ve tecrübeleriyle ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamakta ve sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Hacı Şakir İnşaat, Düzce'de Yaklaşık 34 senedir ticaretle uğraşan ve şuan Düzce Ağaç Kaplamanın sahibi olan Hacı Şakir FURUNCU ve Oğulları tarafından kurulmuştur. Yılların verdiği tecrübe, güven ve çocuklarından aldığı enerji ile inşaat sektöründe Düzce'de yeni bir trend yaratmıştır.

Sektörde Lüks konut standartlarını değiştiren Hacı Şakir İnşaat adını güven, kalite ile duyurmuştur. 2005 Yılından bu yana 11 binayı başarıyla bitirmiştir ve teslim etmiştir.  Hacı Şakir İnşaat kuruluşundan bu yana üstlendiği projeleri zamanında ve sorunsuz olarak sonuçlandırmıştır.

Şirketin gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar, şirketin kendi sektöründe uzun vadeli ve güvenilir bir yer edinmesini sağlamıştır. İyi iletişim, güven, yetişmiş teknik ekip ve finansal dayanıklılık şirketin iş ortakları ve müşterileriyle olan ilişkilerini sağlam bir zemine oturtmuştur.

Hacı Şakir İnşaat her proje için dinamik bir teknik ekip oluşturur ve geleneksel inşaat teknikleri yanında yenilikçi bir yaklaşımla müşterilerinin ve iş ortaklarının beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışır.

Hacı Şakir İnşaat hayallerin sınırlanmadığı güven ve kalitenin bir arada olduğu konutlar yapmayı hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda yoluna uzun yıllar devam edecektir.

Düzce ilinde vermiş olduğu hizmetlerle birçok büyük çaplı projede adını duyurmuş olan Hacı Şakir İnşaat, sorumluluk bilincine erişmiş yetenekli mühendisleri ve teknik ekibi ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Uluslararası standartlarda iş hacmine sahip olan ve profesyonel bir şekilde problemlerinize kalıcı çözümler üreten Hacı Şakir İnşaat, günün şartlarına göre kendini sürekli olarak yenilemekte ve böylece projeleri geniş bir kitle tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Toplu konut projeleri, yap-sat projeleri ve isteğe özel yapılar ile birçok alanda aktif olarak hizmet vermekte olan Hacı Şakir İnşaat, geçmişten günümüze kadar olan zaman dilimi içerisinde başarılı çalışmaları ile ön plana çıkmış ve bu başarılarının sürekliliğini sağlamak en büyük vizyonu olmuştur.